Olimp Sea View Apartments


0

Olimp Sea View Apartments este mai mult decat un ansamblu situat pe malul marii. Este un loc unde diminetile sunt magice, iar serile sunt unice.Ramanem alaturi de tine

Echipa noastra de experti in industria hoteliera te pot ajuta sa maximizezi rentabilitatea investitiei.

1.Atentia la Detalii

Detaliile fac diferenta, iar starea de bine incepe cu o ambianta echilibrata, gandita pana la cel mai mic detaliu.

2.Pentru confort

Ne dorim ca timpul petrecut in casa ta de vacanta sa fie unul placut si bogat in clipe frumoase si amintiri dragi.

Olimp Sea View Apartments la cativa pasi pe Plaja din Olimp, intr-o zona linistita si tot odata aproape de centrul statiunii. Ansamblul este format dintr-un bloc care dispune de 100 de apartamente cu 2 si 3 camere, compartimentate elegant si amenajate special pentru confortul tau.

3.Ramanem alaturi de tine

Echipa noastra de experti in industria hoteliera te pot ajuta sa maximizezi rentabilitatea investitiei.

Dezvoltatorul ne-a transmis că în acest complex rezidențial puteți cumpăra un apartament printr-un pragram “Noua Casă”. Dacă sunteți interesat ce condiții se aplică pentru obținerea unui credit ipotecar – lăsați un mesaj pentru a afla mai multe detalii.

Dezvoltatorul ne-a comunicat că în acest complex rezidențial puteți cumpăra un apartament printr-un credit ipotecar.Termenul, plata minimă, plata sumei rămase, procentul plăților anuale, data rambursării sunt determinate de specialiștii noștri.

Dacă sunteți interesat ce condiții se aplică pentru obținerea unui credit ipotecar – lăsați un mesaj pentru a afla mai multe detalii.

Beneficiază de cea mai bună ofertă de achiziție a locuinței tale și optează pentru plata integrală.Vei beneficia de cele mai bune preturi din oferta. Lăsați un mesaj pentru a afla mai multe detalii.

Amplasament

Ansamblul rezidențial „Olimp Sea View Apartments” se află dezvoltat pe strada Olimp, în stațiunea Olimp al municipiului Mangalia din județul Constanța. Blocul de apartamente este poziționat pe litoralul Mării Negre și locatarii facilită de plăcerea de a urmări cele mai frumoase răsărituri și apusuri acoperite de valuri și parfumate cu brize. În apropiere de clădirea locativă sunt supermarketuri, sucursale bancare, este un teren de tenis, sunt terase, cafenele, Beach baruri și restaurante.

De la complexul rezidențial „Olimp Sea View Apartments” sunt de parcurs circa 8 km până la Gara din Mangalia și este o distanță de 63 de km până la Aeroportul Internațional „Mihail Kogălniceanu, iar până în orașul Constanța sunt de parcurs aproximativ 36 km. .

Detalii tehnice și informații de amenajare a complexului locativ

Ansamblul rezidențial „Olimp Sea View Apartments” este prezentat cu un bloc de apartamente modern, proiectat cu un regim de înălțime cu Subsol plus Parter și plus 15 Etaje. Clădirea de apartamente are o structură de rezistență realizat pe cadre din beton armat cu stâlpi și diafragme și au plasate plăci armate între etaje de 15 cm grosime. Toate închiderile exterioare și interioare sunt realizate din cărămidă Porotherm și compartimentările interioare au grosimea de 11,5 km, grosimea pereților interiori despărțitori dintre apartamente este de 24,5 cm. Pereții perimetrali ai blocului locativ pe partea exterioară sunt izolați termic cu plăci de polistiren de 10 cm. Blocul de apartamente are instalată tâmplărie cu profil PVC și 6 termo camere de la Gealan cu geam termopan. Spațiile comune sunt finisate și la casa scării sunt 3 ascensoare de ultimă generație, ce sunt confortabile și rapide, au funcționare silențioasă și un grad înalt de siguranță. Accesul în incintă este controlat și se face prin sistem cu interfon. Complexul dispune de parcare subterană și există locuri de parcare organizate și supraterane.

Rezidenții complexului de locuințe „Olimp Sea View Apartments” beneficiază de posibilitatea de a petrece timpul la piscina exterioară.


Like it? Share with your friends!

0
News & Events

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *